Bizi Takip Edin
TR
Menü

Atlantis Yapım

Atlantis Yapım

2000 yılında kurulan Atlantis Yapım düzenlediği sayısız konser, festival, tiyatro, organizasyon ve etkinlikle sektörün önde gelen şirketlerinden biridir. Yıldız şarkıcılar, DJ’ler, şov insanları, oyuncular ve performans sanatçılarından oluşan geniş bir portföye sahiptir. Türkiye’yi ‘’Booking Office Yönetiimi’’ konsepti ile tanıştıran Atlantis Yapım, bu portföydeki birçok yıldız sanatçının satış haklarını elinde bulundurmaktadır ve tek yetkilidir.
Harbiye Açıkhava Konserleri, Bostancı Gösteri Merkezi Konserleri, Turkcell Vadi Açıkhava Konserleri ve Zorlu PSM Vestel Gururla Yerli Konserlerinin yanında yıllarca süren unutulmaz FreeZone Festivali, popüler kültürün Türkiye’deki ilk ve en kapsamlı şehir festivali olan Fizy İstanbul Müzik Haftası gibi onlarca festivale imza atmıştır.
Vodafone, Türk Hava Yolları, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Turkcell, İletişim Başkanlığı gibi ülkemizin önde gelen kurumlarının güvenilir iş ortağı olarak büyük organizasyonlar ve kurumsal etkinlikler düzenlemektedir. Kurumsal müşterilerine hem Türkiye’nin dört bir yanında hem de Londra, Edinburg, Aachen, Bilbao, Belgrad, Lyon, Berlin, Bilbao, Bali, Mexico City gibi dünyanın önemli şehirlerinde hizmet vermiştir. Bu alandaki know-how ve tecrübesi ile dünyanın dört bir tarafında organizasyon ve etkinlik yönetimi için güvenilir iş ortağıdır.
İstanbul’un en yeni yaşam merkezlerinden Vadi İstanbul içerisinde yer alan 2.200 oturma, 3.000 sahne önü ayakta kapasitesi olan, Türkiye’nin en genç ve en yeni açık hava sahnesi olan Turkcell Vadi’nin işletmesini yürütmekte olan Atlantis Yapım iş ortaklarına etkin içerik programı yönetimi ve verimli saha operasyonları konusunda danışmanlık hizmeti de vermektedir.

E-BÜLTEN GRUBUMUZA KATILIN