Bizi Takip Edin
TR
Menü

Hakkımızda

Bugün, Sümer’lerin binlerce yıl öncesine ait hikayelerini büyük bir heyecanla dinleyebiliyorsak, yüzlerce yıllık melodiler hala gökyüzünü dolduruyorsa, Shakespeare oyunlarına gülebiliyorsak ve yorgun taşların sıralandığı tarihi açıkhava sahnelerinde yan yana oturabiliyorsak, hepsi kültürün ve sanatın aktarıcıları sayesinde oluyor. Dünyayı küçücük bir köye dönüştüren ne internet ne de robotik teknolojiler, hepimizi birleştiren olgu sanatın ve kültürün ta kendisi…

Atlantis, bu tarihi sorumluluğu taşıyan bir “360 Derece Entertainment” şirketi.

Entertainment. Eğlence, organizasyon ve etkinlik yönetiminin ötesi… Booking, Konser, Festival, Tiyatro, Müzikal, Kurumsal Etkinlik, Dijital Oyun Tasarımı, Dizi-Film Yapımcılığı, Kültür Sanat Merkezi İşletmeciliğini kapsayan bir tasarım, yapım, organizasyon ve “kültür deneyimi” şirketi.

Atlantis olarak, bütünleşik kültür, sanat ve eğlence yapımları tasarlıyor, üretiyor, düzenliyor, 20 yılın deneyimiyle yaptığımız her işte, “kusursuz bir entertainment” deneyimi vaat ediyoruz.Dünyanın en önemli kültür ve sanat aktivitelerini uçtan uca tasarlıyor, hayallerin ötesini hayata geçiriyoruz. En parlak yıldızların, en ünlü müzikallerin küresel road showlarında imzamız var.

İşimizi hayata geçirirken, kültürel aktarıcılığın sorumluluğunu taşıyor, yolumuzun dokunduğumuz milyonlarca insanın güzel duygularıyla açıldığını biliyoruz.

Royal Albert Hall veya Harbiye Açıkhava’da, Broadway’de ya da dünya yüzünde hayal edebileceğiniz en sıra dışı sahnede yapımlarımızı hayata geçirirken tek hedefimiz duygular.

İnsana ait, insandan insana ve gelecek nesillere geçen duygular.

SHOWREEL

E-BÜLTEN GRUBUMUZA KATILIN